Poniżej przedstawiam niewielką grę pod tytułem: EnemyFlag .


Oglądających: 1
Wstęp
Flash
Gry
  Gry online
  Małe gierki
Humor
Programy
Windows
Sklepik
Czat
WWW
Komórki
Różne

Małe gierki - EnemyFlag

EnemyFlag Logo gry enemyflag
Typ gry: strategiczna
Rodzaj rozgrywki: turowa
Rozmiar: 23,5 MB
Gra: freeware (darmowa)

Kilka słów o grze:
Enemy Flag to wieloosobowa, turowa gra strategiczna. Rozgrywki prowadzone są na dwuwymiarowych mapach a naszym zadaniem jest rozwijanie oraz obrona naszego państwa.

Do dyspozycji mamy kilka konstrukcji ekonomicznych, defensywnych oraz oczywiście ofensywnych. Naszym celem jest zniszczenia głównego budynku wroga którym jest ratusz, oraz obrona własnego. W zależności od ich ilości oraz obszaru państwa zyskujemy przewagę nad przeciwnikami. Musimy również zadbać o dostęp do złóż złota które pozwolą nam wznosić kolejne budynki.

Gra głównie nastawiona jest na grę wieloosobową przez sieć lub Internet. Dzięki wbudowanej liście serwerów z łatwością możemy dołączyć do trwającej właśnie potyczki. Enemy Flag umożliwia grę aż do 12 osób jednocześnie oraz drugie tyle obserwatorów. Walki można prowadzić również drużynowo co znacznie podnosi efektywność rywalizacji. Dla samotnych łowców umieszczony został również tryb gry jednoosobowej z przeciwnikami komputerowymi.

Po pobraniu gry zaleca się przeczytanie dołączonego manual'a w którym zostały szczegółowo wyjaśnione jej zasady.


Czat z twórcą gry odbył się 01.10.2005 o godz 20.30. Wszyskie osoby zainteresowane zapoznaniem się z jego treścią zapraszam do działu odbyte rozmowy na czacie.
Do pobrania także tu: Enemy Flag
Do góryW górę
Gry internetowe
Bramka ochronna na schody
Podejmij wyzwanie i zagraj w najlepsze gry prez przeglądarkę!
WQZVXPM WQZQZJM WJZZQXM WQYJGQM
© Copyright Promocja stron 2003-2010 Mapa witryny | Humor | Kontakt