Znajdują się tu informacje na temat aktualizacji, które miały miejsce jakiś czas temu. Są jednak jak zawsze aktualne :-)


Oglądających: 1
Wstęp
  Co nowego
  O autorze
  Historia strony
  Kontakt
Flash
Gry
Humor
Programy
Windows
Sklepik
Czat
WWW
Komórki
Różne

Aktualizacje z dawien dawna

Poprawa i dodanie kilku rzeczy 14.10.2005
     Dziś poprawiłem wyświetlanie gier flash i filmów flash... przez jakiś czas nie powinno być z nimi problemów :-) (i przy okazji dodałem do tego działu kilka pozycji). Poprawiłem również kilka innych rzeczy. I tyle.
Kubuś Puchatek 08.10.2005
     Mam przyjemność przedstawić perypetie Kubusia Puchatka i jego przyjaciół w wersji dla osób lubiących czytać, i które ukończyły 18 rok życia. Owe historyjki są dość znane, ale są takie osoby, które nie miały okazji się z nimi zapoznać.

Przy okazji chciałem jeszcze napisać pewną informację (nie chcę z tego miejsca robić bloga, lecz ta informacja jest dość istotna dla dalszego rozwoju strony). Od października studiuję, przez co będę miał znacznie miej czasu na aktualizacje
:-( Jednak postaram się dodawać na witrynę od czasu do czasu "małe co nie co".
Nowy dział... małe gierki 28.09.2005
     Dziś światło dzienne ujrzał dział: małe gierki. Zamieszczone tam (są i jeszcze będą) gry, które nie należą do komercyjnych bestsellerów, na których promocję wydaje się grubą kasę. Te niewielkie produkcje potrafią wciągnąć na długie godziny i zagwarantować dobrą zabawę.
Na Waszą prośbę... 18.09.2005
     W e-mail-ach coraz częściej pojawiała się prośba, abym (podobnie jak na poprzedniej witrynie) zamieścił możliwość pobierania filmików z serii Frugo - przygody Mariana. Dziś spełniam tą prośbę i zapraszam do pobierania. Życzę dobrej zabawy.
Kolejny nowy dział 15.09.2005
     Wystartował nowy dział: gry online. Znajdują się w nim gry, w które można grać za pomocą przeglądarki. Nie jest wymagana ich instalacja. Życzę dobrej zabawy.
Współpraca z portalem randkowym iLove 10.09.2005
     W dniu dzisiejszym witryna gigante.pl rozpoczęła współpracę serwisem randkowym . Mam cichą nadzieję, że dzięki temu uda się skojarzyć z kilka par :-). Zapraszam do darmowej rejestracji i życzę dobrej zabawy.
Nowy dział... WWW, a w nim... tła 05.09.2005
     Dzisiaj wystartował nowy dział WWW, a w nim 2 kategorie: tła pod banery oraz tła pod buttony. W przygotowaniu już jest kolejny dział... ale o tym wkrótce.
Nowy dział w humorze... Złudzenia 28.08.2005
     Na początek wyjaśnienie, dlaczego przez tak długi okres nie było aktualizacji? Ja też chcę mieć wakacje (napisałbym znacznie więcej na ten temat, ale nie chcę robić z tego działu ani z całej strony bloga, więc powinno wystarczyć to, co napisałem :-] ). Powracając do witryny... dodałem nowy dział w humorze: złudzenia. Od dość długiego czasu jestem również w trakcie znacznej rozbudowy działu z grami i filmami flash, ale na chwilę obecną tylko o tym informuję. I na dziś dzień to by było na tyle...
Flash-e - ciąg dalszy 30.07.2005
     Krótka przerwa wakacyjna... ale mi się chyba też należy ? Dziś skromnie powiększyłem i zmodernizowałem dział śmieszne MP3. Zapraszam do przesłuchania.
Flash-e - ciąg dalszy 16.07.2005
     Kolejne gry flash i filmy flash znalazły swoje miejsce na witrynie. Ale to jeszcze nie koniec... ciąg dalszy nastąpi.
Flash-e wystartowały !!! 15.07.2005
     Obiecywałem, obiecywałem i obietnicy dotrzymałem. Wystartował tak przez was oczekiwany dział z grami i filmami flash. Spędziłem nad nimi naprawdę spory okres czasu, ale myślę, że warto było zaczekać. W najbliższych dniach będą się pojawiać kolejne uaktualnienia w tych kategoriach. Czy jesteście gotowi na taką dawkę ?... Jeśli nie to rozłóżcie sobie przeglądanie i granie na kilka dni :-) I byłbym zapomiał... odmłodziłem stronę główną (jak już zdążyli zaobserwować stali bywalcy) Kończę zanudzać... Życzę miłego grania i oglądania...
Nowy dział już w drodze... 07.07.2005
     Od kilku dni trwają już prace nad działem Flash (gry i filmiki). Postaram się, aby jak najszybciej owy dział pojawiłsię na stronie... Wracam do pracy.
Dalszy rozwój strony 20.07.2005
     Przez tych kilka dni powiększyłem dział z programami… a ich ilość przekroczyła 100. W chwili obecnej dodawanie programów zwolni tempa. Przebudowuję dział z linkami, który rusza dziś lub jutro. A następnie zaczynam budowę od podstaw tak przez was upragnionej kategorii z grami i filmikami flash. Pooglądać i zagrać będziecie mogli już w przyszłym tygodniu (taką mam nadzieję, że się wyrobię). Tworzenie strony jest niestety strasznie czasochłonne (oczywiście, jeśli chce się to zrobić porządnie).
Kolejne programy 28.06.2005
     Dział z programami stale się powiększa. Już wkrótce ich ilość powinna przekroczyć magiczną liczbę 50 aplikacji podzielonych na przyporządkowane im kategorie.
Seks test 27.06.2005
     Dodałem seks test w dziale humor. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów zapraszam to przejrzenia :-)
Programy... coraz więcej programów... 25.06.2005
     W chwili obecnej tworzenie strony mam utrudnione, ponieważ załatwiam sprawę ze studiami. Mimo to znalazłem chwilę (weekend) w trakcie, którego zamierzam na dobre wystartować z działem programy. Już klika godzin mam za sobą jeszcze tylko kilkanaście i będzie o już ładnie wyglądało. Jeśli szukasz jakiegoś programu lub znasz taki, który jest warty pokazania innym... pisz.
Dzięki Waszej pomocy... 21.06.2005
     Dziś wystartował dział ze stacjami radiowymi nadającymi za pomocą internetu. Liczę, że z Waszą pomocą powiększy się on... Kończę zanudzać... Czas posłuchać muzyki...
Po kilkudniowej przerwie... 15.06.2005
     Witam serdecznie. Intensywnie czytam Wasze wypowiedzi w księdze, za które jestem niezmiennie wdzięczny - dają mi one ogromną motywację do dalszej pracy nad rozwojem witryny. Na szczęście dziś zdałem ostatnie egzaminy i mogę przysiąść się do strony. Dziś skromnie..., ale jednak... wprowadziłem pewne zmiany w przeglądaniu działów na stronie, co umili Wam jej przeglądanie (dziękuję "Leszkowi" za sugestię). Powiększa się również dział z śmiesznymi wierszami i humorystycznymi piosenkami... lub, jak kto woli humorystycznymi wierszykami i śmiesznymi piosenkami :-) (nowe materiały pochodzą OD WAS). Wkrótce kolejne atrakcje :-)
Kolejne usprawnienia i działy 05.06.2005
     Dzięki waszym opiniom ulepszam interfejs witryny. Może nie widać tego gołym okiem... Lecz jednak usprawnia to poruszanie po stronie. Dodałem przy okazji tak długo oczekiwaną przez was w poprzednim projekcie strony dalszy ciąg rozmowy Ammana z Karoliną. Jeśli jej jeszcze nie znasz zapraszam do zapoznania się z nią od początku.
Dzień pełen pracy 04.06.2005
     Dzień pełen pracy mam już na szczęście za sobą. Po oficjalnej premierze okazało się, że jeszcze wiele rzeczy muszę poprawić. Przepraszam wszystkich za "krytyczny błąd", którym był problem z kontaktem ze mną. Wszystko już działa poprawnie. Chciałbym również serdecznie podziękować wszystkim, którzy wyrażają swoje opinie i krytyczne uwagi na temat strony. Dzięki Wam witryna będzie w miarę możliwości dostosowana do potrzeb odwiedzających!!! A może ty masz jakieś uwagi?... napisz (to nic nie kosztuje :D).
Totalna przebudowa, totalna odnowa... 04.06.2005
     Setki godzin spędzonych nad zupełnie nowym projektem witryny zostały ostatecznie uwieńczone i ujrzały światło dzienne. Przed wami zupełnie inny (mam nadzieję, że lepszy od poprzednika) wygląd strony, adres oraz serwer, na którym znajduje się obecnie witryna. Po półrocznej przerwie w aktualiach spowodowanych moimi przygotowaniami do matury czas na rewolucję. Nie będę w tej chwili tu pisał, co nowego się pojawiło, ponieważ jest tego tyle... Zapraszam do przeglądania i wypowiedzi na temat nowego wyglądu, funkcjonalności, przejrzystości i działów na witrynie...
Testy przed-oficjalno-premierowe... 01.06.2005
     I stało się... witryna Gigante.pl wystartowała zgodnie z planami !!! Przez kilka najbliższych dni trwać będą beta testy w celu wykrycia ewentualnych problemów lub błędów. W związku z tym, iż wszystko jest stworzone od zera zawartość poprzedniego projektu (www.mariusz.prv.pl) niestety pozostaje na starym woooooooooolnym serwerze. Zadzieram teraz wysoko rękawy i biorę się za powiększanie (jak narazie) skromnego asortymentu witryny. Liczę na Waszą pomoc w zgłoszeniach ewentualnych błędów, które będę naprawiał na bierząco. Jeśli chcesz ze mną pogadać... zapraszam na zaplanowane spotkania na czacie. Możesz także skożystać z kontaktu przy pomocy poczty elektronicznej.
Zobacz informacje na temat najnowszych aktualizacji
Do góryW górę
Gry internetowe
Bramka ochronna na schody
Czy wiesz, ze dobry humor gwarantuja najlepsze dowcipy? Sam zobacz!
WJKVGZM WQPQPJM WJQPJVM WQVKKQM
© Copyright Promocja stron 2003-2010 Mapa witryny | Humor | Kontakt