Znajdziesz tu informacje na temat ostatnich aktualizacji witryny. Warto być na bieżąco z nowościami - szczególnie, gdy dobrze znasz już witrynę.


Oglądających: 1
Wstęp
  Co nowego
  O autorze
  Historia strony
  Kontakt
Flash
Gry
Humor
Programy
Windows
Sklepik
Czat
WWW
Komórki
Różne

Co nowego na witrynie...

Lekkie zmiany 06.05.2008
     Po wielu miesiącach spędzonych nad napisaniem nowego silnika pod obsługę witryny rozpoczynam beta-testy. Mam nadzieje, że z Waszą pomocą poprawie występujące tam błędy i 1 czerwca w 3 rocznicę ukazania się serwisu w necie przywita wszystkich odwiedzających nowa odsłona Gigante.pl z zupełnie zmienioną funkcjonalnością przy zachowaniu wysokiego poziomu prezentowanych materiałów.
Lekkie zmiany 10.11.2006
     Witam stałych jak i sezonowych bywalców. Dziś odchudziłem odrobinę wygląd witryny, co po niektórzy pewnie zauważyli. Przy obecnym projekcie nie spędzam już wiele czasu, ponieważ wolę go poświęcić na zupełnie nową wersję Gigante.pl Pewnie się zastanawiacie, jakie to zmiany nastąpią... DUŻE i to mogę Wam zagwarantować! Ale wiedzcie, że studia, życie osobiste i projekt Gigante.pl są naprawdę czasochłonne wiec proszę o wyrozumiałość i cierpliwość! Staram się jak mogę ;-)
Forum 15.05.2006
     Zapraszam do czynnego uczestnictwa w forum witryny Gigante.pl. Na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie.
Reklamy Plus-a 01.03.2006
     Dodałem dziś na stronę reklamy Plus-a dobrze Wam znane z ekranów telewizyjnych (o ile ktoś TV ogląda :-]). Jakiś czas temu dodałem także śmieszny artykuł pod tytułem: Cała prawda o mężczyznach. I tyle... po co tu się rozpisywać.
Nie zapomniałem o Was :-) 25.01.2006
     Wiele osób mogło przypuszczać, że zaniedbuję witrynę (i w sumie miało do tego prawo). Studiowanie wymaga jednak poświęcenia sporej ilości czasu, lecz o witrynie nie zapomniałem i od czasu do czasu coś dodawałem (nie pisząc tu o tym). Już niedługo (mam bynajmniej takie plany) witryna wkroczy w kolejny etap ewolucji, a wtenczas jej rozwój będzie widoczny z dnia na dzień. Wystarczy tego zanudzania. Aby to osiągnąć muszę spędzić jeszcze wiele godzin na doskonaleniu moich umiejętności webmasterskich. Na dziś tyle :-)
Powoli... ale do przodu... 02.12.2005
     Witam serdecznie po (krótkiej) przerwie. Na początek informacja, o której wcześniej nie napisałem... jakiś czas temu dodałem dział z zagadkami. Dziś poprawiłem szatę graficzną (stali bywalcy pewnie od razu zauważą, co się zmieniło :-). I to by było na tyle...
Zobacz aktualizacje z dawien dawna
Do góryW górę
Gry internetowe
Bramka ochronna na schody
Czy wiesz, ze dobry humor gwarantuja najlepsze dowcipy? Sam zobacz!
WQQJJJM WQVBQZM WQGPXKM WJVJXYM
© Copyright Promocja stron 2003-2010 Mapa witryny | Humor | Kontakt