Skoro tu zaglądasz to chcesz się pewnie conieco dowiedzieć o moim szefie :-). No cóż - postaram się przedstawić go jak najlepiej i spełnić twoje oczekiwania.


Oglądających: 1
Wstęp
  Co nowego
  O autorze
  Historia strony
  Kontakt
Flash
Gry
Humor
Programy
Windows
Sklepik
Czat
WWW
Komórki
Różne

Kilka słów o autorze

Hmm... no to mam problem, o czym tu napisać... Prawdę mówiąc jest to chyba największy mój kłopot związany z tą witryną... Ale DAM RADĘ!!!
Dobra, więc najlepiej będzie jak zacznę... od początku. Nazywam się Mariusz Mazur, rocznik 1985. Mieszkam w Oławie w województwie dolnośląskim - taka mała przytulna miejscowość pomiędzy Wrocławiem a Opolem (może ktoś słyszał o legendarnym uzdrowicielu... Domańskim :D).
Uczęszczałem do szkoły zupełnie niezwiązanej z informatyką (no dobra troszeczkę). W tym miejscu chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich jej uczniów i nauczycieli KUTROWSKIEGO RZĄDZI :-).
Pewnie zadajesz sobie pytanie... skoro nie masz wykształcenia w kierunku informatyki to, jakim cudem stworzyłeś taką witrynę? Odpowiedz jest prosta. Jedni oglądają brazylijskie seriale, inni całe dnie spędzają poza domem, jeszcze inni zbierają znaczki pocztowe - ale wszyscy robimy to, co lubimy, to, co sprawia nam radość (tzw. hobby).
A co do sportu... Oczywiście cały czas nie siedzę przed komputerem, (chociaż niektórzy tak twierdzą :D). Wolne chwile spędzam: na rowerze, gram w kosza, piłkę nożną, ping-ponga, lotki i co popadnie :-). TV latem praktycznie nie oglądam. Balety... od czasu do czasu.
Tak się zastanawiam, czy w ogóle ktoś to czyta :D ? Jeśli masz jakieś propozycje, co do powiększenia tego działu napisz, korzystając z formularza kontakt'u.
Zainteresowane osoby zapraszam na moją oficjalną stronę: Mariusz Mazur.
Do góryW górę
Gry internetowe
Bramka ochronna na schody
Czy wiesz, ze dobry humor gwarantuja najlepsze dowcipy? Sam zobacz!
WJKQQVM WQBJBXM WQJBKGM WJVZYPM
© Copyright Promocja stron 2003-2010 Mapa witryny | Humor | Kontakt